Menu
RSS

Навантажувач Manitou танцює на двох колесах! Такого ви ще не бачили! [Відео]

  • Автор: Ростислав Супрунов
  • Перегляди: 3575
Навантажувач Manitou танцює на двох колесах!

Навантажувач Manitou не тільки їздить на передніх колесах, але ще й ритмічно виляє задніми в такт музиці!

Залізний кінь  виконав танець на двох колесах під українську пісню "Ой, чій то кінь стоїть" в рамках Всеукраїнського тракторного фестивалю «Трактор Фест 2015».

Таке філігранне мистецтво у водінні телескопічного навантажувача Manitou механізатори агрокомпаній продемонстрували в рамках п'ятого Всеукраїнського фестивалю «Трактор Фест 2015».

Оператори Manitou показували своє вміння в управлінні транспортним засобом, відкриваючи ковшем пляшки з пивом, нарізаючи торт, і підпалюючи запальничку.

Самим майстерним механізатором став Юрій Димерець, співробітник НВФ «Урожай». Хлопцеві 21 рік і він уже два роки працює оператором фронтального навантажувача.

 

Це вже четвертий тракторний фестиваль, який проводить НВФ «Урожай» в Корсунь-Шевченківському районі Черкаської області. Протягом двох днів 45 механізаторів ризлічних агрокомпаній змагалися за першість, показуючи свою майстерність в управлінні тракторами різних видів: FENDT, МТЗ і Manitou.

Дивіться наш фотозвіт із Тракторного фестивалю Трактор Фест 2015

Всюдихідний телескопічний навантажувач Manitou - головний помічник у підвищенні продуктивності агропідприємства. Він дозволяє виконувати всі вантажно-розвантажувальні сільськогосподарські роботи: догляд за тваринами, збір врожаю, вивіз і навантаження навалочних вантажів. Безперечні переваги цієї техніки вже оцінили тваринницькі ферми, зерновиробники і фермерські господарства.

День поля