Menu
RSS

Сівалки: новинки ринку [ФОТО] – огляд

  • Автор: Юрій Усанін
  • Перегляди: 7184
Сівалки: новинки ринку-2014 [ФОТО]

Посівна компанія – гарний час розглянути, які нові сівалки з’явилися на вітчизняному ринку.

В переліку зернових сівалок більше п'ятдесяти брендів. Основна їх частина є технікою закордонного виробництва : Horsch, CaseIH, Amazone, Fortschritt, Kverneland та багато інших. Проте з'явилося і багато нових моделей, на них і звернемо увагу.

Amazone

Сівалка Amazone

Сівалка точного висіву Amazone EDX6000

Компанія « Amazone » внесла зміни в швидкісну сівалку точного висіву EDX6000. Відтепер вона підходить і для ріпаку. У ній можна налаштувати міжряддя до 50 сантиметрів, барабани мають отвори діаметром 1,2-1,6 міліметрів, чого достатньо для більшості основних сортів. Новий сошник забезпечує контроль глибини посіву.

Gaspardo 

Сівалка Mirka

Гідравлічна сівалка Gaspardo Mirka

Новинка від Gaspardo – модель Mirka представлена на початку 2014 року. Вона являє собою складну гідравлічну сівалку на важкій рамі. Модель має вісім рядів з рознесенням на 75 см. Колеса відразу після відкриття борозни приминають ґрунт. Конструкція висівної трубки не дозволяє відскакувати насінню при падінні. Сівалка оснащена бункером об'ємом 1400 літрів, можливе регулювання швидкості процесу внесення добрив, мається система управління бічними балками.

GreatPlains

Сівалка GreatPlains Yield

Просапна сівалка GreatPlains Yield - Pro1630F

Компанією GreatPlains представлена нова 16-рядна просапна сівалка - Yield - Pro1630F. Особливість цієї моделі з міжряддям 70 см – великий бункер для добрив об'ємом 3500 літрів. Загальний обсяг бункерів для насіння - 1120 літрів. Сошники вдосконалені, робоча ширина - 12 метрів. При необхідності модель складається до 4 метрів.

Horsch 

Cівалка Horsch Maestro

Cівалкf точного висіву Maestro 24.70SW

Компанія Horsch презентувала найширшу сівалку точного висіву Maestro 24.70SW. Вона має 24 ряди і призначена для посіву цукрових буряків, кукурудзи, сорго і соняшнику. Висів насіння може здійснюватися на швидкості 12 км / год. Модель оснащена величезним бункером для насіння - 2000 літрів, сучасною системою контролю висіву, бункером для добрив - 7000 літрів. Сошники можуть створювати 300-кілограмовий тиск на ґрунт, можливе гідравлічне регулювання під час руху.

Kuhn

Сівалка Kuhn

Сівалка точно висіву Kuhn Planter 3TRS

Компанія Kuhn представила сівалку точного висіву Planter 3TRS, створену спеціально для Східної Європи. Ця дванадцяти метрова сівалка працює на 24 ряди з міжряддям 45, 50 сантиметрів або на 16 рядів по 70, 75, 80 сантиметрів. Модель гарантує однакову відстань між насінням по всій лінії посіву. Система висіву універсальна, тому можна сіяти найрізноманітніші сільгоспкультури – ріпак, соняшник, кукурудзу, буряк, кабачки і т.д.

Червона зірка

Сівалка Червона зірка

Пневматична універсальна сівалка Веста 8 «Червона зірка»

І, нарешті, український завод «Червона зірка» презентував свою новинку - пневматичну універсальну сівалку точного висіву Веста 8 Профі. Її основне призначення у точному висіві насіння різних культур разом із внесенням мінеральних добрив (гранульованих). Розташування на рамі висівного апарата повністю виключає будь-які навантаження на корпус, що виключає можливість поломки сівалки.

Відео