Menu
RSS

Вибираємо новий плуг - огляд

  • Автор: Юрій Усанін
  • Перегляди: 7190
Вибираємо новий плуг - огляд

Які плуги з'явилися на вітчизняному ринку сільгосптехніки, і що заслуговує на увагу?

Багато виробників техніки для сільського господарства оновили модельний ряд плугів, представивши їх широкому споживачеві. Всі новинки можна купити і в Україні, тому зупинимося на найвидатніших з них.

Плуги під брендом Kuhn

 Вибираємо плуг

Навісний плуг Kuhn Master 3 

До посівної 2014 був представлений ряд навісних плугів Kuhn Master3, а лінійка плугів Kuhn Leader поповнилася універсальною моделлю. При розробці Kuhn Master3 застосовувалася нова кована тяга, посилений кронштейн, а для збереження необхідної виробки було збільшено опір на рівні долота до 4 тонн (до цього 3,2 тонн). У лінійці навісних плугів Kuhn Master3 пропонуються моделі від 2 до 7 корпусів для агрегатування з будь-яким трактором потужністю від 40 до 380 кінських сил.

Плуг Kuhn Vari Leader 

У лінійці плугів Kuhn Leader з опорним колесом з'явилася розсувна модель VariLeader. У ній можуть використовуватися від 6 до 8 корпусів з системою гідравліки Non Stop. Агрегатується цей плуг за допомогою цапф, до того ж додатково передбачені зчіпні пристрої категорії Quick Coupler 3, K 700, 4, 4N, 3. Завдяки куту повороту коліс на 110 °, забезпечується маневреність і економія часу під час роботи.

Навісні плуги Lemken

 Вибираємо плуг

Плуг Lemken Juwel 8 

Вперше в Україні Lemken продемонстрував свій оборотний плуг Juwel 8 з катком, ущільнюючим грунт Флекспак JR5-100, ще в 2013 році на виставці в Києві, але в продажу з'явився тільки в січні 2014. Juwel 8 комплектується корпусом DuraMaxx CS40 для грунту схильного до залипання. Термін експлуатації даного корпусу збільшений до 80%, а відвали і смуги зроблені без перфорації та свердління. На Juwel 8 встановлюються новітні передплужники з регулюванням кута атаки.

Вибираємо плуг

Плуг Lemken Diamant 11 

Ще одна нова модель від Lemken оборотний напівнавісний плуг Diamant11 7 +1. Ця модель комплектується корпусом Dura MaxxCS50 і передплужниками з регулюванням кута атаки. В Україні така модель коштує близько 50 000 євро.

Навісні плуги Overum

Вибір плуга

Плуг від компанії Overum. Модель VariFlexEX.

Новий плуг компанії Overum - VariFlexEX являє собою оборотний навісний плуг, з яким можна пересуватися по борозні і по необробленому полю. Це дозволяє працювати на тракторі із здвоєними колесами або на гусеничному ходу. Для цієї моделі розробили посилену підвіску і вдосконалили конструкцію самого плуга.

Всі плуги представлені на ринку України і мають широким спектром достоїнств. Також радимо звернути увагу на плуги Rabe, Kverneland і набір моделей ПНВ, ПН, ПТК. Спеціально для країн СНД в 2014 році John Deere постачатиме плуги Gregoire Besson.

День поля