Середа, 06 лютого 2013 17:33

Розведення кролів відео Рекомендовані

Автор 
Розведення кролів відео. Розведення кролів відео.

Колекцію відео розведення кролів ми зібрали, щоб показати досвід інших фермерів із розведення кролів. [ВІДЕО]

В статті «Розведення кролів відео» у розділі «Кролівництво» ми покажемо приклади успішного кролівництва умовах промислових кролеферм, і відео розведення кролів в домашніх умовах.

Розведення кролів відео – український досвід

Відео: розведення кролів обіцяє прибутки

На цьому відео про розведення кролів Вадим Будило, який керує великою кролефермою, ділиться досвідом вирощування кролів. Його підприємство утримує кілька тисяч кролів, які реалізовує на м’ясо. Підприємець зауважує, що через збільшення конкуренції, рентабельність кролівництва знижується, проте бізнес із розведення кролів (відео) все ще обіцяє високі прибутки.

Відео: як заробити на розведенні кролів

Між тим розведення кролів не потребує великих початкових інвестицій. А потомство однієї кролиці за рік може дати стільки м’яса, скільки одна корова. Перспективи розведення кролів – у відео репортажі про Руслана Бондаренко, який заробляє на розведенні кролів чистих порід.

Відео: нові породи кролів розводять на Прикарпатті

Тут над цим працює кандидат сільськогосподарських наук Ігор Лучин. Про розведення кролів на заході України дивіться у наступному відео.

Відео: розведення кролів у домашніх умовах

Кролівник Федір Капелюшний з Кировограду також ділиться досвідом розведення кролів на відео у своєму господарстві. Він утримує кілька сотен кролів різноманітних порід. Мета розведення кролів – не отримання м’яса, а так само виведення породистого молодняку.

Розведення кролів відео – російський досвід

Відео: розведення кроликів-акселератів

Далі – про російський досвід розведення кролів (відео). І тут перше місце належить розведенню кролів за технологією акселеративного кролівництва, яку винайшов кролівник Ігор Михайлов. У наступному відео про розведення кролів ми бачимо МІНІ-ферми Михайлова, які успішно застосовуються на підприємтсві Михайла Куряхова з Єкатеринбурга. Тут встановлені МІНІ-ферми Михайлова 23-ї моделі, креслення якої можна скачати на фермерському порталі «Фермеру України». Спасибі колегам з порталу «Фермер ру» за детальне відео про розведення кролів за технологією Михайлова.

Відео: розведення кролів на фермі Миколи Золотухіна

Наступне відео розповідає про розведення кролів на фермі винахідника Миколи Золотухіна – російського кролівника, відомого не менше, ніж Ігор Михайлов. На своїх розробках Микола Золотухін не намагається заробити, прагнучи, щоб фермери менше втомлювалися у своїх підсобних господарствах.

Розведення кролів відео – західний досвід

Відео: розведення кроликів у міських умовах

Тепер – про західний досвід розведення кролів. У Європі і Штатах розведення кролів стає частиною сіті-ферм, мета яких – забезпечення населення продовольством в умовах урбанізації. Наступне відео розповідає про розведення кролів у міських умовах для отримання високоякісного тваринного білка . Дивіться відео як розводити кролів, навіть якщо у вас мало місця і живете у місті.

Сподіваємося, ця невелика підбірка «Розведення кролів відео» була для Вас корисною і цікавою. Буде натхнення – будемо доповнювати новими відео про розведення кролів. Не забувайте залишати коментарі.

© Ростислав Смірнов, fermeru.com.ua
Прочитано 17519 разів Останнє редагування Вівторок, 16 липня 2013 06:32
Ростислав Супрунов

Адміністратор порталу «Фермеру України». Співробітник Асоціації сільгоспвиробників  Таврії. Редактор газети «Таврійська земля»

Сайт: fermeru.com.ua Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Залишити коментар

Ваш коментар буде миттєво опубліковано на фермерському порталі.

Рекомендовані товари

Сітка зварна гарячого цинкування
Сітка зварна гарячого цинкування
(Товари для птахівництва / Клітки для птахів)
інкубаційне яйце Серебристого віандота
інкубаційне яйце Серебристого віандота
(Товари для птахівництва / Молодняк і яйця)
Вєтнамські свині
Вєтнамські свині
(Товари для свинарства / В’єтнамські свині)

Маєте племінних кролів?
Опублікуйте оголошення!

Продаєте клітки для кролів?
Продавайте їх на порталі!

Постачаєте корма для кролів?
Розмістіть свої товари тут!

Постачаєте обладнання?
Тут чекають ваших товарів!


Автори

Реклама на порталі

ПОШУК

Банер