Menu
RSS

 РОСЛИННИЦТВО » ОВОЧІ

Теплиці з полікарбонату: переваги та недоліки

 • Автор: FermerU.com
 • Перегляди: 5863
Теплиці з полікарбонату

Теплиці з полікарбонату мають не лише чимало переваг, але і багато недоліків. Чого більше - ми спробували розібратися.

Структура сотового полікарбонату має два або більше шарів (сот). Ці шари з'єднані між собою великою кількістю внутрішніх ребер жорсткості в напрямку довжини плити. Коли подивитися на цей матеріал збоку, він буде схожий на соти. Між шарами сотового полікарбонату знаходиться повітря, саме повітряний шар забезпечує полікарбонату високі теплоізоляційні властивості, а ребра жорсткості відповідають за міцність та надійність до механічного впливу.

Переваги теплиці з полікарбонату

 • Характеристики світлопроникності теплиці з полікарбонату наближені до традиційної скляної теплиці. Полікарбонат для теплиці - ударостійкий теплоізолюючий матеріал. І в цьому його перевага перед склом при виготовленні опалювальної теплиці, яка використовуються цілорічно.
 • Завдяки своїм теплоізоляційним властивостям полікарбонат ідеально підходить для зимової опалювальної теплиці!. Для неопалюваної теплиці цей матеріал буде невиправдано дорогим.
 • Теплиці з полікарбонату невибагливі в обслуговуванні, ці теплиці можна мильною воді чи миючим засобу. Заборонено використовувати альдегіди, хлор і розчинники! Невідома також дія на полікарбонат отрутохімікатів, що використовують у теплиці для боротьбі зі шкідниками та хворобами рослин.
 • Теплиці з полікарбонату підкуповують своїм дизайном. Ці теплиці на ділянці виглядають дуже акуратно і естетично.

Недоліки теплиці з полікарбонату

 • Теплиці з полікарбонату пропускають менше світла, ніж скляні і плівкові теплиці. В похмуру погоду рослини в теплиці можуть потерпати через елементарний дефіциту світла.
 • Не дивуйтеся, якщо в спекотну погоду у теплиці з полікарбонату буде пошируватися неприємний запах. Щоб заощадити на виробництві полікарбонату, використовують вторинну сировину.
 • Теплиці з полікарбонату, який має низькі показники щільності, прослужать недовго. Часто теплиці з тонкого полікарбонату гинуть під вагою снігу. Якщо ви помітили, що під вагою снігу ваші теплиці прогнулися, то потрібно негайно зчистити сніг, в іншому випадку до весни теплиця трісне.
 • Теплиці з полікарбонату якісного і міцного є досить дорогими. Багато моделей складно зібрати самостійно – доведеться заплатити за зборку. Під такі теплиці також потрібний фундамент. Загальна сума для будівництва справді хорошої теплиці, яка прослужить довго, буде виглядати переконливо.
 • Готуйтеся до того, що в теплиці з полікарбонату температура в жаркі сонячні дні піднімається вище 50… 55°С! За відгуками власників такої теплиці, рослини загинули, тому що за рахунок кватирок в торцях теплиці провітрювання практично не відбувалося. Тому краще вибирати теплиці, у яких з обох сторін є двері. Також варто встановити у теплиці з полікарбонату систему вентиляції.
 • Власники теплиці з полікарбонату часто стурбовані тим, як захистити листи самого полікарбонату від попадання води в соти. Попадання води знижує прозорість теплиці через зростання водоростей і попадання бруду. Водорості почнуть розмножуватися і теплиці з полікарбонату «позеленіють», тому потрібно підбирати хороші герметики для теплиці.

День поля