Menu
RSS

БІЗНЕС » АГРОПОЛІТИКА

Підтримка малих ферм стане пріоритетом роботи нового Уряду

  • Автор: FermerU.com.ua
  • Перегляди: 1511

Підтримку невеликих фермерських господарств і малого аграрного бізнесу прем'єр-міністром України Володимир Гройсман назвав пріоритетом роботи нового уряду.

Про це він сказав у своєму виступі в залі Верховної Ради. Гройсман також пообіцяв нові варіанти державної підтримки агробізнесу.

– Ми – спільно з аграріями знайшли варіанти, які вже допрацьовуються до конкретних рішень, я думаю, що ми разом з вами зможемо їх затвердити, - запевнив він.

Верховна Рада України 14 квітня затвердила склад нового Кабінету міністрів. Його очолив колишній спікер Парламенту Володимир Гройман, а міністром аграрної політики і продовольства призначений глава комітету парламенту з питань аграрної політики та земельних відносин Тарас Кутовий.

– Завдання у нас залишаються складними і відповідальними, але разом, я хочу підкреслити, як єдина команда і колектив, ми з ними впораємося, – підкреслив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

За його словами, новий уряд, зокрема, має зупинити кризу в країні, забезпечити незмінність курсу на європейську інтеграцію, відновлення економічного зростання, прискорити здійснення реформ і приймати інші відповідальні рішення.

День поля