Menu
RSS

БІЗНЕС » АГРОПОЛІТИКА

Майбутні війни вестимуться за продовольство – міліонер Бахматюк [ВІДЕО]

  • Автор: Ростислав Супрунов
  • Перегляди: 3250
Олег Бахматюк

Україна може забезпечити собі статус не гірше, ніж у Саудівської Аравії.

Так вважає український мільйонер-аграрій Олег Бахматюк, який володіє найбільшим агрохолдингом в Євразії UkrLandFarming і найбільшим виробник яєць в Європі AvangardCo

«У багатьох країн вже є розуміння перспективності Україні, тепер наші перспективи і можливості треба правильно «запакувати і подати». І тоді ми зможемо забезпечити собі статус не гірше, ніж у Саудівської Аравії. Якщо країна залежить від вас в питаннях поставок продовольства, то вона , безумовно, буде лояльною до вас. Їжа, енергоносії та вода - ось три причини, за якими будуть спалахувати війни в найближчі десятиліття. Ми реально можемо вирішити проблему цілого ряду країн в питаннях продовольства», - заявив він.

Читайте також: Китай стане основним напрямком експорту продовольства

Бахматюк зазначив, що Україна буде цікава для зовнішнього світу і зможе сама вибирати, як їй позиціювати себе, якщо буде виробляти 100-120 млн тонн зерна і 9-10 млн тонн м'яса.

При цьому він упевнений, що по зерну України цілком може досягти таких показників уже через п'ять-сім років при інвестиціях в $20-25 млрд.

«При певних умовах через п'ять-сім років Україна може виробляти 100-120 млн тонн зернових. В основному (орієнтовно половина) це буде кукурудза як найбільш привабливий продукт, особливо з урахуванням зростаючих потреб Китаю в цій культурі», – сказав Бахматюк.

«Якщо порівнювати з Європою, то ми в три раз менше використовуємо добрив, у кілька разів менше - засобів захисту рослин, рівень технічних можливостей агросектора теж не йде ні в яке порівняння. Відповідно, є потенціал, і врожайність можна як мінімум подвоїти, як максимум – потроїти», - упевнений бізнесмен.

Щоб бути готовою до викликів світового ринку зерна і мати можливість реалізувати свій експортний потенціал, Україна повинна побудувати свій зерновий «Газпром» - впевнений генеральний директор агрохолдингу «Укрлендфармінг» Олег Бахматюк. Про це в ході свого виступу на IV Українському зерновому конгресі.

Детальніше - у відео.

День поля