Menu
RSS

ТВАРИННИЦТВО » ПТАХИ

Гонки на тракторах: на Черкащині трактористи демонстрували "вищий пілотаж"

  • Автор: Інна Наливайко
  • Перегляди: 7699
Гонки на тракторах

Змагання на тракторах FENDT і МТЗ відбулися в рамках четвертого всеукраїнського тракторного фестивалю «Трактор Фест 2015».

Трактор Фест 2015

Гонки на тракторах FENDT

Водії тракторів FENDT повинні були проїхати дистанцію, не розливши воду у відрі, яке везли, і обійти всі перешкоди. 

На задню навіску кожного трактора арбітри повісили пластикові відра - перемогти повинен той, хто показав би оптимальне співвідношення між швидкістю і якістю проходження перешкод і ще й розплескав якомога менше води. Видовище - ще те, враховуючи, що трактористи змагалися зовсім поруч біля призів переможцям: новеньких мотоциклів, телевізорів і холодильників.

Дивіться на відео як це відбувалося.

Переможцем у цій категорії став Ярослав Шевченко, тракторист філії АФ «Дружба» НПФ «Урожай».

Так само напруженим вийшло змагання зі збирання тюків соломи тракторами МТЗ-82. Протягом 5 хвилин на очах у глядачів слід було скласти справдешню піраміду з 10 круглих тюків вересня, тобто, провести ті ж технологічні операції, як і на робочому місці, але значно швидше.

Гонки на тракторах

Переможцем у цій категорії став Ігор Радченко, працівник філії НВФ «Урожай». Саме його вміння оцінили «золотом».

Гонки на тракторах

Директор НВФ "Урожай" Олег Васецький (ліворуч) разом з керівником господарства "Агро-Рось" Петром Євичем під час проведення "Трактор Фест 2015".

«Без механізаторів, у тому числі в нашій фірмі, нічого б не робилося. Це дуже важливі люди. І цей конкурс - конкурс їхньої майстерності, це стимул, який змушує підвищувати свій професійний рівень і це реально допомагає людям розвиватися », - упевнений генеральний директор НПФ« Урожай »Олег Васецький.

Це вже четвертий тракторний фестиваль, який проводить НПФ «Урожай» в Корсунь-Шевченківському районі Черкаської області. Протягом двох днів 45 механізаторів різлічніх агрокомпаній змагалися за першість, показуючи свою майстерність в управлінні тракторами різних видів: FENDT, МТЗ і Manitou.

Дивіться наш фотозвіт із Тракторного фестивалю Трактор Фест 2015

Fendt - це не просто трактор. Завдяки безступінчатим коробці передач Fendt Vario дозволяє забути про східчастих передачах і насолоджуватися ефективністю роботи. Будь то виконання робіт у полі, транспортні роботи з перевезення з фронтальним навантажувачем Fendt Cargo - трактори Fendt дозволяють ефективно і економічно виконувати поставлені завдання. Перевірені як сільськогосподарські трактори, Fendt також прекрасно демонструють себе при виконанні лісових, промислових і комунальних робіт.

День поля