Menu
RSS

ТВАРИННИЦТВО » ПТАХИ

Технологія вирощування бройлерів [ВІДЕО]

  • Перегляди: 45724
Технологія вирощування бройлерів

За дуже короткий термін (42-49 днів) бройлер досягає ваги 2-2,6 кг, а окремі півники до 3 кг. Курчата ж яєчних порід курей в цьому віці досягають лише маси у 500-600 г.

Читайте також:

Відео сьогодні буде багато, приготуйтесь. Ми пройдемо весь шлях вирощування бройлерів у домашніх умовах разом із Олександром Миколаєвим, який створив серію відео про особистий досвід вирощування бройлерів.

Отже частина перша - бройлери, утримання, необхідні обробки (мова - рос.).

В особистому підсобному господарстві можна вирощувати бройлерів в будь-яку пору року. Найкраще для цього купувати курчат м'ясних кросів (Росс-308, Кобб-500, Домінант) на інкубаторно-птахівничих станціях і в птахівничих господарствах. 

Приміщення для бройлерів

Вирощують бройлерів зазвичай у закритому приміщенні. Але можна біля нього влаштувати невеликі сітчасті вигули-солярії – з розрахунку 1,5-2 м2 на 10 курчат. У такий солярій молодняк випускають в теплу суху погоду. Пам’ятайте: при користуванні необмеженими вигулами бройлери погано ростуть. Сідала для них також не потрібні.

Для вирощування бройлерів на 1 м2 підлоги розміщують 8-9 голів. Приміщення має бути сухим, світлим, без протягів. Перед посадкою курчат його дезінфікують вапном-пушенкой з розрахунку 0,5-0,7 кг на 1 м2 підлоги.

Друга частина відео "Вирощування бройлерів у домашніх умовах". Бройлери вже підросли - у тижневому віці вони важать 150 г.

Підстилка для бройлерів

Вирощування бройлерів краще здійснювати на підстилці з тирси, стружки, соняшникової лузги, солом'яної січки, подрібнених стрижнів кукурудзи, присипаних тирсою. Підстилка повинна бути чистою, сухою, без цвілі і сторонніх запахів.

  • Товщина підстилки - 5-7 см літом і 10-12 см зимою.
  • Для вирощування одного курчати бройлера потрібно 1-1,5 кг підстилки.

У міру забруднення верхній шар підстилки знімають і додають свіжу.

При ІНТЕНСИВНОМУ методі вирощування, бройлерів купують невеликими партіями через кожні 2-3 місяці протягом усього року. 

У черговому відео-десерті - третя частина відео про вирощування бройлерів у домашніх умовах: обробка у два тижні і зважування.

День поля